آنچه شما باید درباره خریدتان بدانید؟!

با سلام خدمت کاربران سوپر مارکت اینترنتی خرید شما، در این مقاله قصد دارم برخی از عللی که بسیاری از مردم در خرید های اینترنتیشان با مشکل روبرو میشوند را بیان کنم؟!

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چرا برخی از خرید های اینترنتی با مشکل روبرو میشود؟ یا اینکه چرا برخی از فروشندگان فروشگاه های اینترنتی بر خلاف محصولی که سفارش میدهیم محصول برای ما ارسال میکنند، یا به عبارتی نیاز مد نظر ما از خرید صورت گرفته برای محصول مورد نظر ارضا نمیشود؟!

بسیاری از این نکات به فرهنگ های مورد نیاز خرید اینترنتی ارتباط دارد که هم در بعضی از موارد در ایران و هم در بعضی از موارد در خارج از ایران رعایت نمیشود.

خرید اینترنتی سهولت ها و مزیتهایی دارد اما در مقابل نیز سختی ها و معایبی را به همراه می آورد.

مثلا در برخی از موارد وبسایت ارائه دهنده محصول بعد از پرداخت های متوالی کلاه بردار از کار درآمده و وبسایت را میبندد، یا اینکه محصول ارسال شده با محصول نمایش داده شده در سایت یا شبکه اجتماعی مغایرت دارد، یا اینکه آنقدر محصول را دیر میفرستد که یادمان میرود چنین سفارشی انجام داده بودیم.پ و…

خریدار عزیز با نهایت احترامی که برای شما قائل هستیم، شما باید خودتان حواستان را جمع کنید.

شما میتوانید از طریق آدرس ها و شماره تلفن های درج شده در وبسایت از حضور فرد و یا شرکتی پشت وبسایت آگاهی کسب کنید، یا اینکه از روش های پرداخت آنلاین استفاده نکرده و روش پرداخت در محل را جایگزین کنید تا اگر خدایی نکرده محصول ارسال نشد یا اینکه محصول با محصول ارائه شده در سایت مغایرت داشت از پرداخت پول سر باز زده و محصول را مرجوع کرده و سفارش را کنسل کنید.

این نکته حائز اهمیت است که باید با آگاهی و مطالعه از اینترنت و فضای آنلاین خرید کنید.

ما در سوپر مارکت اینترنتی خرید شما سعی کرده ایم که طوری محصولاتمان را عرضه کنیم که آن دسته از عزیزانی که آگاهی نسبت محیط خرید آنلاین هم ندارند با مشکل روبرو نشوند.

اول اینکه محصولات عرضه شده از برندهای معتبر و نام آشنا و با کیفیت است.

دوم اینکه ما روش پرداخت در محل را برای شما هم محله ای های عزیز ارائه دادیم که هزینه محصولات را بعد از دریافت پرداخت کنید.

سوم آنکه محصولات را تا ماکسیمم سی دقیقه برای شما ارسال میکنیم.

شما میتوانید بعد از نصب اپلیکیشن خرید شما به راحتی از صحت ادعاهای ما آگاه شوید و با خرید از اپلیکیشن و یا وبسایت خرید شما همیشه خریدی ایمن را تجربه کنید!

دیدگاه‌ها ۰