حریم خصوصی

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران

سوپر مارکت آنلاین خرید شما تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد.

این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که سوپر مارکت آنلاین خرید شما از کاربران سایت جمع آوری میکند.

این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آنها میتوان کاربران ره به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود.

برای نمونه میتوان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آنها

شما با ثبت نام در سوپر مارکت آنلاین خرید شما مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تماس، ایمیل و… را در اختیار سوپر مارکت آنلاین خرید شما قرار میدهید و در ادامه ی فعالیت در سوپر مارکت و تقاضا برای ثبت سفارش، شما نیز به اضافه کردن مشخصات آدرس خود و تلفن های تماس خواهید پرداخت.

شما پس از ورود به سوپر مارکت آنلاین خرید شما، به عنوان کاربر فروشگاه اینترنتی خواهید بود. لازم به ذکر سات که این موارد تنها موارد مورد استفاده در سوپر مارکت آنلاین خرید شما، نخواهد بود

سوپر مارکت آنلاین خرید شما اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد، از اینگونه اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی و یا تحویه محتویات متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان ها و افراد غیر از سوپر مارکت آنلاین خرید شما قرار نخواهد گرفت.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما میتوانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب من تغییر داده و ویرایش دهید. این اطلاعات شما کلیه اطلاعاتی است که شما در سوپر مارکت آنلاین خرید شما وارد کرده اید. حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمیباشد و تنها توسط پنل مدیریت امکان پذیر است.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

سوپر مارکت آنلاین خرید شما، دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود کرده است و تنها مدیران سوپر مارکت آنلاین خرید شما، امکان دسترسی به اطلاعات کاربران را دارند.

کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده نگهداری میشود و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از این الگوریتم ها و روشهای پیشرفته شده است.

کلیه اطالعات مربوط به سیستم سوپر مارکت آنلاین خرید شما در زیر ساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری میشوند.

امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما، اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سوپر مارکت آنلاین خرید شما را داده باشیم.

در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی، درخواست خود را تلفنی یا از طریف بخش تماس، درباره ی ما به اشتراک بگذارید.

تخفیف های ویژه و کدهای تخفیف از طریف پیامک اطلاع رسانی میگردد.