شرایط و قوانین

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های سوپر مارکت آنلاین خرید شما منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

لازم به ذکر است که عضویت و خرید از سوپر مارکت آنلاین خرید شما به منزله قبول شرایط و قوانین سوپر مارکت آنلاین خرید شماست.

در صورتی که در آینده تغییراتی در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های سوپر مارکت آنلاین خرید شما ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی میشود.

۱- رعایت حریم شخصی

سوپر مارکت آنلاین خرید شما برای حریم شخصی افراد احترام قائل است، بدین منظور اطلاعاتی که از کاربران برای ثبت نام دریافت میشود به هیچ عنوان در اختیار شخص یا سازمانی قرار نخواهد گرفت و کاملا محرمانه است. مسئولیت حفظ و نگهداری رمز عبور به عهده کاربر میباشد، لذا از در اختیار گذاشتن رمز عبور خود به افراد دیگر خودداری کنید.

۲- نمایندگی

سوپر مارکت آنلاین خرید شما هم اکنون هیچ فروشگاه و نمایندگی در شهر قیامدشت ندارد، خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی و وبسایت پردازش میشود. لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی سوپر مارکت آنلاین خرید شما اطلاع دهید.

۳- مرجوع کالا

در صورتی که کالای ارسال شده با سفارش شما مغایرت دارد، تاریخ انقضای آن گذشته است و یا مهلت مصرف آن کوتاه است، میتوانید یک یا همه اجناس سبد خرید را مرجوع کنید.

در صورتیکه گزینه پرداخت در محل، را انتخاب کرده باشید، میتوانید از پرداخت صورت حساب خودداری کنید و اگر پرداخت را به صورت آنلاین انجام داده اید میتوانید با شماره تلفن های ۰۲۱۳۳۵۸۴۶۲۸ | ۰۹۱۹۴۶۹۶۸۶۰ برای بازگشت وجه خود تماس حاصل فرمایید.

۴- ارتباطات

هرگونه اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام از جمله شماره تماس و پست الکترونیکی در اختیار ما در سوپر مارکت آنلاین خرید شما قرار میدهید، تنها اطلاعات رسمی و مورد تایید مشتری و همچنین راه های ارتباطی ما و شما، جهت پاسخگویی و ارائه ی اطلاعیه ها به شما عزیزان خواهد بود.

شماره تلفن های ۰۲۱۳۳۵۸۰۴۷۷ | ۰۹۱۹۴۶۹۶۸۶۰ برای بازگشت وجه خود تماس حاصل فرمایید.

۵- حمل نقل

فروش محصولات سوپر مارکت آنلاین خرید شما در محدوده شهر قیامدشت میباشد و دارای هزینه ارسال با نرخ ثابت دو هزار تومان است.

لازم به ذکر است که برای ارسال فاکتورهای بالای ۵۰ هزار تومان از شما عزیزان هزینه ارسال دریافت نمیشود.

۶- محدوده جغرافیایی

سوپر مارکت آنلاین خرید شما، برای محدوده شهر قیامدشت طراحی و پایه گذاری شده است و کلیه خدمات خود را به همشهریان قیامدشتی ارائه میکند.

۷- روش های پرداخت

روش های پرداخت در سوپر مارکت آنلاین خرید شما، به دو صورت پرداخت در محل و خرید آنلاین است.

۸- مدت زمان ارسال سفارش

مدت زمان ارسال سفارشات شما عزیزان ماکسیمم نیم ساعت از زمان ثبت سفارش شماست.

در صورت داشتن هرگونه سوال درباره حقوق کاربران میتوانید با شماره تلفن و یا پست الکترونیک ارتباط برقرارکنید.

امور مشتریان: قیامدشت، خیابان شهید بهشتی، بالاتر از کمربندی رجایی، کافی نت دات کام

تلفن: ۰۲۱۳۳۵۸۰۴۷۷

پست الکترونیک: info@kharideshoma.com